Stort møterom (Flatebyhallen)

Stort møterom (Flatebyhallen)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 21 Oct
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Lagledermøte for håndballgruppa   Les mer  
Wed 20 Oct
kl 20:00 - 22:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 21:00
Muneeb Ul Haq - 4 timer
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 18:30 - 21:30
Erik Enersen - 3 timer
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 15:30 - 18:30
Elisabeth Justad - 3 timer
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 17:00 - 19:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 14:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 2 timer
Oppstartsmøte   Les mer  
Sat 9 Oct
kl 11:30 - 14:30
Elisabeth Justad - 3 timer
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
SU Håndball   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:30 - 19:30
Hege Tolnæs - 2 timer
Foreldremøte 22.9 utsettes til uken etter.…   Les mer  
Sun 26 Sep
kl 15:00 - 16:00
Preben Bergdahl - 1 time
G19   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 20:00
Hege Tolnæs - 2 timer
Foreldremøte fotball G09 (født 2012)   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 20:30
Ingvild Haugen - 2 timer
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 18:00
Kim melheim - 1 time
G2014   Les mer  
Sun 19 Sep
kl 13:30 - 16:30
Muneeb Ul Haq - 3 timer
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 22:00
Kenneth Johnsen - 3 timer
Håndballstyremøte   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Petter Bakke - 2 timer
Foreldremøte Håndball 2012   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 21:30
Erik Enersen - 3 timer
Foreldremøte 2007 håndball   Les mer  
Tue 31 Aug
kl 17:00 - 20:00
Steffen - 3 timer
  Les mer  
Sun 29 Aug
kl 15:00 - 18:00
Muneeb Ul Haq - 3 timer
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 22:00
Kenneth Johnsen - 3 timer
Håndball - Foreldremøte J08   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:00 - 19:00
Alise Mari Syvertsen - 2 timer
Dommermøte   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 12:30 - 16:30
Muneeb Ul Haq - 4 timer
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 20:30
Preben Bergdahl - 2 timer
Enebakk junior spillermøte   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 17:00 - 20:00
Muneeb Ul Haq - 3 timer
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 19:30 - 21:30
Petter Bakke - 2 timer
Avslutning Ksr   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:30 - 20:30
Hanne-Kathrine Hokstad - 3 timer
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
J08 - EIFH   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 22:00
Fotballgruppa - 4 timer
  Les mer  
Fri 28 May
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
J08 Håndball - Spillermøte   Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
J08 Håndball - Spillermøte   Les mer  
Thu 13 May
kl 19:00 - 22:00
Muneeb Ul Haq - 3 timer
  Les mer  
Wed 12 May
kl 19:00 - 22:00
Ståle Lefdal Simonsen - 3 timer
Gruppemøte Fotball   Les mer  
Levert av IdrettenOnline