Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn. 4. des
08:00 - 12:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning
Søn. 4. des
12:00 - 16:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning
Søn. 4. des
16:00 - 20:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning
Søn. 18. des
08:30 - 12:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Søn. 18. des
12:30 - 16:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Søn. 18. des
16:30 - 20:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 23. nov
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Sameiet Fiolveien 46-52 - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Generalforsamling 2 timer   Les mer  
Ons. 26. okt
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte Fotball   Les mer  
Søn. 23. okt
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 22. okt
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Ons. 12. okt
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 3. okt
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Erlend Fjeldheim - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 30. sep
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 19. sep
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Monica Gransbråten - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte for Gutter 2014 EIF fotball.   Les mer  
Tir. 13. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Kåre Myklebust - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 10. sep -
søn. 11. sep
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotballen
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 7. sep
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte turn   Les mer  
Søn. 4. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Fre. 2. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Gjennomgang profixio
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Johan Rustad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Møte med alle barnedommerne (håndball).   Les mer  
Ons. 24. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 19. aug
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Steffen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 17. aug
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 10. aug
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Forberedelse Flatebycup   Les mer  
Man. 8. aug
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndballen   Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 21. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte fotball   Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer